رسیدن به خواسته ها

برای رسیدن به خواسته ها یی که دارید باید وارد عمل شوید . دلیل اینکه خیلی از افراد به رویاهایشان می‌ رسند این است که در جهت رسیدن به آن‌ ها کاری را انجام می‌ دهند‪ .‬شروع کنید و در راستای رسیدن به هدفتان هر روز قدم کوچکی بردارید در حقیقت بزرگ فکر کنید و کوچک حركت کنید.
وقتی کاری را شروع می‌ کنید و خودتان را به انجام آن کار متعهد می‌ دانید؛ وقتی از عمق دره‌ های مشکلات عبور ‌می‌ کنید؛ ایمان شما به خودتان و توانایی‌ هایتان بیشتر می‌ شود و با این پشتوانه راحت‌ تر می‌ توانید به خواسته هایتان برسید.

وقتی شما یاد بگیرید که چگونه از استعدادها و توانایی‌ هایتان برای رسیدن به هدفتان استفاده کنید، دیگر نیازی نیست بیش از حد کار کنید و خودتان را اذیت کنید‪.‬
اما وقتي برای رسیدن به خواسته‌ هایمان، بیش از حد توانمان تلاش می‌ کنیم، احساس می‌ کنیم که دیگر توانی برایمان نمانده و به جای دریافت انرژی مثبت، انرژی های منفی کل وجودمان را دربر می‌ گیرد، و با وجود این، نسبت به همه‌ چیز، دید منفی پیدا می‌ کنیم‪.‬

نا امید نشوید

افراد بسیاری از کار زیاد خسته می‌ شوند، چون می‌ بینید که کار زیاد بی‌ فایده است و آن‌ ها نمی‌ توانند به خواسته‌ هایشان برسند؛ در واقع کار زیاد آن‌ ها، مانع رسیدن آن‌ ها به موفقیت می‌ شود. اگر برای رسیدن به خواسته‌ هایتان فقط بر کار کردن تمرکز کنید، اعتماد به خودتان و استعدادهایتان را از دست خواهید داد‪.‬
‏‪هميشه زماني را براي تفريح و در كنار خانواده بودن در نظر بگيريد، اين كار توانايي شما براي رسيدن به هدفتان را افزایش می‌ دهد.

در راه رسيدن به هدف احساسات واقعی‌ تان را نادیده نگيريد، افرادي كه همیشه و هميشه سعی می‌ کنند مثبت‌ نگر باشند، نمی‌ توانند به هدف خودشان برسند. این‌گونه انسان‌ ها همیشه تظاهر می‌ کنند که همه چیز خوب است و احساسات منفی خودشان را سرکوب می‌ کنند. آن‌ ها سعی می‌ کنند همیشه مثبت‌ نگر باشند و با این کار، استعدادهای درونی خودشان در جهت رسیدن به موفقیت را در نطفه خفه کنند.

آن‌ها به درستی بر روی خواسته‌ های خودشان تمرکز نمی‌ کنند، به جای آن فقط بر نقاط قوت خودشان تمرکز می‌ کنند و در جریان مثبت‌ نگری پیش می‌ روند و در این جریان فقط بر چیزهای مثبت تمرکز می‌ کنند‪. ‬آن‌ ها اغلب از داشته‌ های خودشان راضی هستند و تسلیم سرنوشت می‌ شوند و توقع زیادی از زندگی‌ شان ندارند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!